אנג'לה 050-6906956          טובה 052-6130523
 
    TOVA@THELION.CO.IL            ANGELA@THELION.CO.IL            

ברוכים הבאים

תרבות יהודית במזרח אירופה


בארצות מזרח אירופה חיו יהודים במשך מאות שנים, בהן התפתחו הריכוזים היהודיים הגדולים בעולם.


ארצות אלו מהוות מולדת לתרבות היהודית המודרנית- הן ביידיש והן בעברית. כאן הגיעה היצירה היהודית לשיאה בסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20 וכאן התרחשו הטרגדיות הגדולות בהיסטוריה של עמינו גזירות ת"ח-ת"ט, פרעות, דחיסת היהודים בתוך תחום המושב וכמובן השואה.....


סיורי שורשים ב: אוקראינה, בלארוס, סיביר, מולדובה ומדינות הבלטיות (ליטא, לטביה ואסטוניה). מאפשרים לנו לפגוש את מורשתם של מייסדי הציונות והתרבות העברית המודרנית, להרגיש את אווירת העיירות וגם לבכות על העולם היהודי אשר עלה שמיימה עם עשן השואה וכן לפגוש את יהדות הגולים בסיביר.


היום ארצות אלו מאפשרות לנו לא רק לחוות את אירועי העבר של העם היהודי אלא גם להנות מהשפע שהביא העולם המודרני – טיולים, סיורים, נופשוני ספא, ספורט אתגרי, נופים, בתי הבראה, קניות ועוד.


אני אתאים לכם את הסיור / מסע / טיול בהתאם לרצונכם ודרישותכם על מנת שתוכלו להתחקות אחרי ההיסטוריה של העם היהודי ושל משפחותיכם  וכן, להנות מהשפע שמציעות מדינות אלו.


רוסיה, אוקראינה, מולדובה, בלארוס, ליטא, לטביה, אסטוניה רומניה ופולין

ארצות של היסטוריה יהודית ותולדות הציונות.

אם החלטתם לבקר באוקראינה ובבלארוס, וחושבים על חוויה מרגשת של חיפוש שורשים, חופשה מרתקת, נופש ואתגרים, - או לבחור בסיורים מאורגנים הגעתם למקום הנכון!

אנו נבחר לכם את הטיול/מסע המתאים בדיוק לרצונכם ודרישותיכם.

אנו לא מוכרים "חבילת תיור זולה" אנו עוסקים בחוויות מרגשות ונופש.

כל הסוכנים יעבדו עד להתאמת תוכנית מלאה עבורכם בהתאם לבקשותיכם.

   צור קשר

טואול - בניית אתרים באינטרנט